Dance Macabre
Danse Macabre 2016
Dance Macabre
   Home page
   Aktuálně

Český Krumlov na internetu

EXTRA INSPIRACE Český Krumlov
TEAMBUILDING, OUTDOOR & INCENTIVE EVENTS

Balonový závod
Připravili jsme novou soutěž, která se dá realizovat kdykoliv během, roku a to i v zimě! Je určena pro jeden až čtyři týmy s maximálním počtem do 50 soutěžících. Jedná se o lety posádek v horkovzdušných balonech s mezipřistáním a výměnou posádky. S tím souvisí i stíhací jízda s navigací teréními auty a auty s balonovým doprovodem. Start a cíl hry, ubytování a vyhodnocení soutěže je v Českém Krumlově.

Labyrint Krumlov
Soutěž pro týmy a jednotlivce, která probíhá v labyrintu středověkých krumlovských uliček historického centra. Vyzkoušejte své dovednosti na rytířských trenažérech, najděte vybraná stanoviště a vyplňujte kvizy s historickou tématikou!

Fantastická cesta strojem času
Speciální noční prohlídka městem, kterou můžeme dramaturgicky oživit výjevy z doby keltské až do současnosti, vždy v historické souvislosti s Českým Krumlovem.

Barokní noc na zámku
Prožít noc na zámku v autentické barokní zámecké atmosféře se nepoštěstí každý den. Připravíme pro vás výlet do baroka se slavnostmi gastronomie, hudby a divadla. V kostýmech se tak propadnete o 250 let zpět, kdy barokní velmožové pořádali honosné slavnosti v romantickém prostředí interiérů a zahrad svých panství.

Byl Jules Verne v Českém Krumlově?
Cesta za 80 dní kolem světa, Do středu země, Tajemný hrad v Karpatech, Pět neděl v baloně....nejznámější Vernovo klasická díla. A právě na tato témata vám připravíme dvoudenní incentivní outdoorový program v destinaci Český Krumlov.

City Night Tour
Tajemná noční atmosféra Českého Krumlova s prohlídkou Pohádkového domu a možná i setkání se starodávným duchem Vilemínou. To je scénář programu City Night Tour, kterým Vás provede vyškolený průvodce.

Krumlovský triatlon
Sjet řeku Vltavu do Zlaté koruny, pěšky dojít na Dívčí kámen a na kolech zpět do Českého Krumlova. To může být pěkný výlet i pro rodiny s dětmi nebo partu kamarádů...Výběr trasy v návaznosti na přírodní a krajinné zvláštnosti, historické monumenty a to vše ve spojení s piknikem a odpočinkem můžete nechat na nás.

...a mnoho dalšího

inspirace@krumlov.cz