Destination Service
Incoming Service, průvodcovská služba, ubytování a stravování
Komponované programy na klíč
Extra inspirace
HISTORICKÉ STANY
Kongresový servis
Extra inspirace a Teambuilding
   Home page
   Aktuálně

Český Krumlov na internetu

EXTRA INSPIRACE

Horkovzdušný balón
Každé ráno a večer je možné letět horkovzdušným balonem nad Krumlovem, popřípadě i nad jiným vybraným místem. Můžeme připravit i více balonů a udělat soutěž – navigace a dolet. Moc příjemná zábava i poučení!

Golfové hřiště
Nabízíme turnaj na 18 jamkovém golfovém hřišti Svachova Lhotka - Český Krumlov, vždy s možností dalšího relaxačního či kulturního a gastronomického (somellierského) programu.

Celodenní plavba po jezeře LIPNO
Společně sestavíme individuální plavbu lodí (pro 30-70 osob) po lipenském jezeře se zastávkami ve vybraných přístavech a s možností dalších výletů do krásné Šumavské přírody. Na palubě bude hrát jazzová kapela a s kompletním cateringovým servisem umocní atmosféru největší vodní plochy v Čechách s nadmořskou výškou 730m.

Na koních z Krumlova do Rožmberku a zpět raftem
Po mnoho set let byla spojnicí mezi hrady Rožmberk a Krumlov jen stará „Rožmberská“ cesta. Právě touto zapomenutou cestou s výkladem o historii místa Vám nabízíme romantický výlet na koních spojený s plavbou po řece Vltavě. Krmě formou pikniku Vám připraví středověcí mušketýři…

Plachetnice a katamarány na Lipně – Marina LIPNO
Kompletní rekreační a relaxační program nabízíme v prostoru Marina LIPNO. V nově vybudovaném přístavu vám zajistíme plavbu na plachetnicích a katamaránech včetně instruktorů. Rekreační středisko Marina Lipno dále disponuje kompletním gastronomickým servisem, aqua-parkem, cyklistickými a turistickými trasami a dalšími službami.

City Night Tour
Tajemná noční atmosféra Českého Krumlova s prohlídkou Pohádkového domu a možná i setkání se starodávným duchem Vilemínou. To je scénář programu City Night Tour, kterým Vás provede vyškolený průvodce.

Pro Track
Obsahem programů PRO TRACKS , může být jízda na terénních čtyřkolkách, v terénních vozech nebo v terénních buggy, střelba, týmové hry a cvičení, paintball, lanové dráhy atd.. V rámci areálů pořádáme předváděcí a testovací jízdy, specializované eventy, dynamická školení v rámci dealerských sítí nebo motivační programy pro zaměstnance nebo V.I.P. klienty. Pro Tracks je uceleným systémem programů, které vycházejí vstříc širokému spektru požadavků firemní klientely.

Teambuilding - Outdoor programy Krumlovské inspirace

Historické zápolení
Krumlovská inspirace realizovala pro své nejvýznamnější klienty (např. IMA -ŠkoFin, Alianz, Bosh, Hoval, Schwan Cosmetic....) v prostředí historického centra Českého Krumlova, Hradu Rožmberk a Lipenska team-buildingové programy s možností dalších výstupů pro potřeby zkvalitňování lidských zdrojů a vnitro-firemního P.R.
Zaměřujeme se na spojování historické atmosféry místa a autentičnosti prostředí s kulturní, sportovní a gastronomickou službou. Hry probíhají v koloritu historických kostýmů, stanů a dalších rekvizit, včetně rytířských trenažérů. Rodové znaky rožmberského dominia (pětilistá růže - pět rodin Rožmberků) nebo znaky tří středoevropských rodů sídlících v minulých staletích v místě (Rožmberkové, Eggenberkové a Shwarzenbergové) pomohou v rozdělení a označení družstev.

Rotací družstev mezi stanovišti historických her (např. střelba z kuše na terč, oblékání brnění na čas, trenažery historického zápolení, zkoušek zručnosti a další), dále doplněné o profesionální ukázky kejklířů, zbrojnošů, hudebníků a samozřejmě včetně dobrého jídla a pití.
Lze vyhodnotit nejlepší družstvo dne.
Na večerní párty v historickém duchu budou družstva slavnostně vyhodnocena a odměněna… Historické zápolení probíhá v jednom areálu v okamžité dostupnosti.

Labyrint Český Krumlov
Český Krumlov je rozdělen přirozenou fortifikací řeky a meandrů a architektektonickou masou města a zámku na mnoho oddílů v pěší dostupnosti. Úzké uličky doplňují dojem labyrintu.
Družstva obdrží panoramatickou mapu a soutěžní propozice a vydávají se na prohlídku historického centra a zámku Český Krumlov s povinností navštívit vybraná stanoviště. Zde formou znalostních a zručnostních úkolů, opět v duchu historička, budou jednotlivá družstva bodována.
Hodnocení a společenský program v netradičních prostorách s otevřeným ohněm a vybranými pečenými specialitami může být ukončen slavnostním ohňostrojem.

Péntanque turnaj Zámek Český Krumlov
Ve spolupráci s Českou asociací péntanque klubů pro vás připravíme turnaj přímo v historickém centru Českého Krumlova.